Atribuită
Cumpărare directă
Pachet componente computer conform oferta - ADV1197107: Memorii ZEPPELIN DDR2 2 GB, frecventa 800 MHz 2gb buc 4 ACUMULATOR UPS SPACER 12V / 7Ah, dimensiuni: 151x66x96mm, inaltime+terminal: 102mm, terminal F2(T2) 7Ah buc 3 Cablu telefon RJ12, 6p6c, 10 metri 10m buc 1 MUFA RJ-45 GEMBIRD pt. cablu UTP, Cat5e, RJ-45 (T) | RJ-45 (T) tip pass-through, plastic, 50 buc 50 buc buc 2 MANSON mufe RJ-45 GEMBIRD pt. cablu UTP, FTP, SFTP, Cat5e | Cat6, RJ-45 (T), plastic, 100 buc 100 buc buc 1 PATCH CORD TELEFONIC GEMBIRD, 2m, RJ10, black, spiralat 2m buc 10
- Număr anunț
- DA27411223
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
- Cod CPV
- 30237100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577 RON
- Valoare atribuită
- 577 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.