Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER STICLE 2,5 - 25 ML, Pahar Erlenmeyer cu slif Capacitate : 500 ml, Pipeta gradata cu golire totala clasa A, PIPETA STICLA 10 ML, PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 100 ML, Balon cotat clasa A cu dop plastic Material: Sticla borosilicata, Biureta automata tip Pellet clasa AS Capacitate : 25 ml Diviziune : 0,05 ml Cu robinet din sticla, DOP STICLA CU SLIF 29/32. Prezenta achizitie constituie comanda ferma.
- Număr anunț
- DA27420218
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI 3268360)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.837 RON
- Valoare atribuită
- 2.837 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.