Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : 1.ACID TRICLORACETIC 99% AGR ACS 500 G Cod: TRCH-00A-500 Pret fara TVA: 149.25 Lei / buc 2.POTASIU DE ALAUN DODECAHIDRAT EPR PH EUR 500 G Cod: ALPS-12P-500 Pret fara TVA: 33.63 Lei 3.HIDROXID DE CALCIU AGR ACS Cod: CAHY-90A-500 Pret fara TVA: 75.89 Lei / BUC 4.Alcool etilic, 96% 1 L Pret fara tva : 50 lei / buc 5.CLORURA DE SODIU AGR ACS, PH. EUR., USP 1 KG Cod: SOCH-00A-1K0 Pret fara TVA: 30.66 Lei / BUC 6.IODURA DE POTASIU EPR PH EUR 250 G Cod: POIO-00P-250 Pret fara TVA: 175.47 Lei / BUC 7.TIOSULFAT DE SODIU PENTAHIDRAT EPR 500 G Cod: SOTH-05T-500 PRET : 31.04 LEI FARA TVA / BUC 8.Iod – metaloid, resublimat cod produs : RMD-155 Ambalare 50 grame Pret : 60 lei fara tva/buc 9.FOSFAT DISODIC DODECAHIDRAT EPR 1 KG Cod: SOPH-12P-1K0 Pret fara TVA: 56.44 Lei 10.FOSFAT MONOSODIC MONOHIDRIC AGR 500 G Cod: SODH-01A-500 Pret fara TVA: 118.25 Lei 11.REACTIV FEHLING A AGR 1 L Cod: FEHL-A0A-1K0 Pret fara TVA: 74.96 Lei / buc 12.REACTIV FEHLING B AGR 1 L Cod: FEHL-B0A-1K0 Pret fara TVA: 149.64 Lei

Număr anunț
DA27384406
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.005 RON
Valoare atribuită
1.005 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.005 RON

din 1.005 RON estimat