Atribuită Cumpărare directă

Cablu Imprimanta Usb 1.5m 1 x 9.18 Mouse Optic Spacer SPMO-W02 Wireless 3 x 21.96 Agrafe Office Products 33mm 100/cutie 10.000 CUTIE 1.1900 Pix Corector Ek 8 Ml 1.000 BUC 3.4300 Perforator Ek Elegance 40 Coli Argintiu 1.000 BUC 41.4600 Perforator Ek U35 35 Coli Negru 1.000 BUC 32.0000 Biblioraft PP BiroCO A4 8Cm Rosu 5.000 BUC 5.8800

Număr anunț
DA27364995
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA METES (CUI 12864574)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193 RON
Valoare atribuită
193 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193 RON

din 193 RON estimat