Atribuită Cumpărare directă

Intocmire plan parcelar si trasarea parcelelor, zona Muscel si anume: 1. Muscel 8 parcelele 2187/3/1/1/2-2187/3/1/1/26, 28 parcele si 65 puncte caracteristice, valoare totala 5400lei. 2.Muscel 7, parcelele 2217/1/1/1/3/32-2217/1/1/1/13/1 si 2217/1/1/1/1-2217/1/1/1/6 , 40 parcele si 92 puncte caracteristice, valoare totala 7680lei. Se va inmulti cu 100lei/parcela si 40lei/punct

Număr anunț
DA27324866
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Furnizor / câștigător
PICIOREA ADRIAN LIVIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 42522034)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.080 RON
Valoare atribuită
13.080 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.080 RON

din 13.080 RON estimat