Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr. 10 din 15.02.2021

Număr anunț
DA27401031
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 NEGOIESTI (CUI 21437092)
Furnizor / câștigător
IRIA ART CONSTRUCT SRL (CUI 35107221)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.508 RON
Valoare atribuită
4.508 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.508 RON

din 4.508 RON estimat