Atribuită Cumpărare directă

Măști chirurgicale de unică folosință , 3 straturi , 3 pliuri , clasa I , tip II R

Număr anunț
DA27337872
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN MAIOR REGHIN (CUI 2530089)
Furnizor / câștigător
VICEMIR PLUSMASK S.R.L. (CUI 42820359)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.040 RON
Valoare atribuită
5.040 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.040 RON

din 5.040 RON estimat