Atribuită
Cumpărare directă
Oferta servicii juridice Stimat(a) domn/doamna Va comunicam prin prezenta oferta noastra de servicii juridice cu pivire la consultanta juridica in toate ramurile de drept , asistenta juridica si reprezentare in fata instantei de judecata precum si in fata oricarei entitati publice sau private Pentru activitatile de mai sus va propunem un onorariu fix in cuantum de 2500 lei TVA inclus. In cazul in care veti considera oferta noastra potrivita cerintelor dumneavoastra, precum si pentru alte detalii, va invitam sa o achizitionati. mai putin
- Număr anunț
- DA27453673
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA IALOMITA (CUI 4365247)
- Furnizor / câștigător
- POPESCU, NISTEA ȘI ASOCIAȚII (CUI 36261031)
- Cod CPV
- 79110000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.