Atribuită Cumpărare directă

A6286730216 - 1 buc A3116708706 - 1 buc A6286742710 - 1 buc

Număr anunț
DA27368396
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
39299200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.189 RON
Valoare atribuită
6.189 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.189 RON

din 6.189 RON estimat