Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare carburant auto pe bază de carduri de credit pentru Comuna Frumoasa, județul Harghita, în conformitate cu prevederile și cerințele cuprinse în caietul de sarcini, la tarifele prezentate în Oferta de preț, depusă la sediul autorității contractante
- Număr anunț
- DA27459689
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nyiro Jozsef Frumoasa (CUI 4246190)
- Furnizor / câștigător
- CSOHUNBA S.R.L. (CUI 43416589)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.500 RON
- Valoare atribuită
- 24.500 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.