Atribuită Cumpărare directă

Elemente prindere, banda adeziva si steker

Număr anunț
DA27380972
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERETA SI MUSICAL ION DACIAN (CUI 4340099)
Furnizor / câștigător
ALEXANDER THE GREAT S.R.L. (CUI 43213878)
Cod CPV
44167200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.082 RON
Valoare atribuită
1.082 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.082 RON

din 1.082 RON estimat