Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia consta in asigurarea serviciilor de catering si produse de restaurant respectiv - meniu format din felul 2, un desert si o bautura calda sau rece pentru asigurarea unor conditii de catering in cadrul intrunirilor si actiunilor din cadrul proiectului Bunicii comunitatii Jirlau derulat prin Programul Operational Capital Uman - POCU, in perioada martie 2021 - februarie 2023, pentru fiecare actiune in parte se va efectua o comanda prompta iar meniul se va livra cald, cu respectarea normelor de securitate alimentara si sanitara in conditii de prevenire si combatere a virusului Stars Cov 2. In perioada mentionata se va asigura un necesar de 3600 meniuri impartite conform comenzilor prealabile.
- Număr anunț
- DA27470451
- Autoritate contractantă
- COMUNA JIRLAU - JUDETUL BRAILA (CUI 4874690)
- Furnizor / câștigător
- FRANŢLUCA EXPRESS S.R.L. (CUI 39914755)
- Cod CPV
- 55520000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.200 RON
- Valoare atribuită
- 79.200 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.