Atribuită Cumpărare directă

pranzul va fi servit de 21 de sportivi in 21 febr 2021 si 16 sportivi in zilele de 22,23,24,25,26 feb 2021 Cina va fi servita de 21 de sportivi in 21 febr 2021 si 16 sportivi in zilele de 22,23,24,25,26 feb 2021

Număr anunț
DA27429163
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
Furnizor / câștigător
ALBATROS EXPRESS S.R.L. (CUI 33289410)
Cod CPV
15894200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.601 RON
Valoare atribuită
3.601 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.601 RON

din 3.601 RON estimat