Atribuită Cumpărare directă

LEST DIN BETON DIMENSIUNU L50cm,l50cm,h20cm 40 BUC LEST DIN BETON CU ARMATURA DIN FIER DIMENSIUNE L50cm,l50cm,h40cm 5 BUC

Număr anunț
DA27409792
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
CONDRAGUN SRL (CUI 36286931)
Cod CPV
44114250-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
3.400 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 3.400 RON estimat