Atribuită
Cumpărare directă
Baterie M.C lavoar-5buc x 105,00ron/buc=525,00ron,Baterie M.C perete-5buc x 109,00ron/buc=545,00ron,Racord flexibil wc *110 lung-5buc x 26,50ron/buc=132,50ron,Robinet coltar 1/2-1/2-10buc x 20,00ron/buc=200,00ron,Robinet coltar 1/2-3/8-10buc x 21,00ron/buc=210,00ron,Robinet trecere 1/2-20buc x 21,00ron/buc=420,00ron,Robinet 3/4-20buc x 23,00ron/buc=460,00ron,Robinet flotor Laguna-5buc x 35,00ron/buc=175,00ron,Clopot Laguna-5buc x 65,00ron/buc=325,00ron,Garnituri klingherit3/8-100buc x 0,20ron/buc=20,00ron,Garnituri klingherit1/2-100buc x 0,25ron/buc=25,00ron,Garnituri klingherit3/4-100buc x 0,50ron/buc=50,00ron,Garnituri klingherit 1*-50buc x 0,65ron/buc=32,50ron,Garnituri klingherit 1-1/2-50buc x 0,80ron/buc=40,00ron. Total 3.160,00Ron.
- Număr anunț
- DA27456496
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.160 RON
- Valoare atribuită
- 3.160 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.