Atribuită Cumpărare directă

I.T.P. auto IF-22-ANZ și înlocuit kit distribuție , schimb ulei și filtre .

Număr anunț
DA27402069
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
OPTIM CONSULT SRL (CUI 37429657)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.132 RON
Valoare atribuită
2.132 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.132 RON

din 2.132 RON estimat