Atribuită
Cumpărare directă
Se vor furniza urmatoarele produse: Nr. crt. Denumire produs Cant UM Ofertant Preţ unitar fără TVA Preț total fără TVA 1. Alcool sanitar 25 Flacoane S .C. ARALDIKA S.R.L. 6,90 lei fără TVA 172,50 lei fără TVA 2. Burete pentru vase 10 Set-uri S .C. ARALDIKA S.R.L. 3,40 lei fără TVA 34,00 lei fără TVA 3. Coadă lemn, pentru mop (120cm) 10 Buc. S .C. ARALDIKA S.R.L. 3,00 lei fără TVA 30,00 lei fără TVA 4. Detergent pentru parchet 10 Buc. S .C. ARALDIKA S.R.L. 10,00 lei fără TVA 100,00 lei fără TVA 5. Făraș 2 Buc. S .C. ARALDIKA S.R.L. 4,50 lei fără TVA 9,00 lei fără TVA 6. Hârtie igienică role mari 190 gr. 500 Buc. S .C. ARALDIKA S.R.L. 4,00 lei fără TVA 2.000,00 lei fără TVA 7. Prosoape ZZ verzi 100 Set-uri S .C. ARALDIKA S.R.L. 2,50 lei fără TVA 250,00 lei fără TVA 8. Detergent pentru rufe la 2 kg. 5 Buc. S .C. ARALDIKA S.R.L. 22,00 lei fără TVA 110,00 lei fără TVA 9. Soluție degresantă CIF 20 Buc. S .C. ARALDIKA S.R.L. 6,30 lei fără TVA 126,00 lei fără TVA 10. Silicon pentru pișuare 10 Set-uri S .C. ARALDIKA S.R.L. 14,00 lei fără TVA 140,00 lei fără TVA 11. Odorizant WC fresh duck 75 Cutii S .C. ARALDIKA S.R.L. 4,80 lei fără TVA 360,00 lei fără TVA Total = 3.331,50 lei fără TVA
- Număr anunț
- DA27347518
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 24322510-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.332 RON
- Valoare atribuită
- 3.332 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.