Atribuită Cumpărare directă

Furnizare pachet furnituri de birou pentru Primaria Tunari cf. solicitarii de oferta nr. 521/19.01.2021 si ofertei nr. 585/21.01.2021

Număr anunț
DA27319309
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
ALCOR PRINTING CENTER SRL (CUI 37834773)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.882 RON
Valoare atribuită
12.882 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.882 RON

din 12.882 RON estimat