Atribuită Cumpărare directă

Calculator DELL Optiplex SFF Procesor Intel i7 RAM 4GB SSD 256GB Windows 10 Pro

Număr anunț
DA27408019
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
MMM DATA SERVICES SRL (CUI 17037446)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.140 RON
Valoare atribuită
4.140 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.140 RON

din 4.140 RON estimat