Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii instalatii electrice conform oferta anexata ce constau in: Montare priza simpla aplicata, Realiare circuit alimentare prize, Montare sigurante automate diferentiale 16A, inlocuire sigurante automate cu sigurante diferentiale pentru protectia impotriva electrocutarii.
- Număr anunț
- DA27325593
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Furnizor / câștigător
- SIA INDUSTRY S.R.L. (CUI 42230250)
- Cod CPV
- 50710000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.865 RON
- Valoare atribuită
- 1.865 RON
- Data publicării
- 03.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.