Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarile de consolidare constau in executia unui zid de sprijin din beton armat cu L=5,30 m, H= 2,90 m si sectiune trapezoidala (B= 60 cm si b=25 cm), incastrat in peretii de piatra existenti cu ancore chimice, precum si refacerea trotuarului pe o lungime de aproximativ 8 m, latime 1,50 m, cu urmatoarea structura: strat balast compactat, strat beton, strat mixtura asfaltica.
- Număr anunț
- DA27391516
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- ALL EUROPE GROUP SRL (CUI 32702402)
- Cod CPV
- 45232130-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.870 RON
- Valoare atribuită
- 46.870 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.