Atribuită Cumpărare directă

1.Executat masa inox cu blat tabla inox 1900x600x820 la pretul de 2300 ron 2.Executat schelet metalic chiuveta inox 1500x700x820 la pretul de 2800 ron

Număr anunț
DA27339410
Autoritate contractantă
PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
Furnizor / câștigător
AGROCHIM INOX METAL S.R.L. (CUI 42842772)
Cod CPV
39141000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat