Atribuită Cumpărare directă

•Cutia contine 100 buc •O solutie alternativa la care apeleaza persoanele care au alergie la latex •Se remarca prin rezistenta si durabilitatea lor •Previn reactiile alergice la substantele periculoase pentru piele •Calitate superioara, confort sporit la purtare FIRMA NEPLATITOARE TVA.

Număr anunț
DA27451662
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
Furnizor / câștigător
SUPPORT AND CONSULTING EXPERT S.R.L. (CUI 43652121)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.097 RON
Valoare atribuită
1.097 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.097 RON

din 1.097 RON estimat