Atribuită
Cumpărare directă
INLOCUIRE CAPAC METALIC CAROSABIL CAMINE APA SI CANALIZARE NUMAR DE REFERINTA: 8 PRET DE CATALOG: 725,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44000000-0 Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2) DESCRIERE: FURNIZAT CAPAC METALIC CAROSABIL CU RAMA DIMENSIUNI 600X600. MENTIONAM CA PRETUL INCLUDE TRANSPORTUL, DEMONTATUL CAPACULUI DE CAMIN EXISTENT,EXECUTAREA LUCRARILOR DE INALTARE SAU COBORARE A CAMINULUI LA NIVELUL ACTUAL AL CAROSABILULUI SI MONTAJUL CAPACULUI METALIC COMANDAT. mai putin PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27367830
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- ANDREAS BUILD STORE S.R.L. (CUI 40803742)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.075 RON
- Valoare atribuită
- 5.075 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.