Atribuită
Cumpărare directă
DATE TEHNICE: MOCHETA - culoare: albastru - material: poliamida - latime: 4 m - grosime: 7 mm - clasa de trafic: 32 - rezistenta loc foc: Cfl-S1 - rezistenta la alunecare Culoarea si modelul, este anexat. Valoarea include mocheta, montajul, accesoriile necesare montării si transportul la sediul C.J.Dolj.
- Număr anunț
- DA27364020
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- MAYA CARPETS AND FLOORING S.R.L. (CUI 40423832)
- Cod CPV
- 39531310-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.525 RON
- Valoare atribuită
- 4.525 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.