Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de extindere retea de iluminat public din sat Seinoiu din Comuna Tamadau Mare Judetul Calarasi - lucrarile se vor executa conform caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA27467095
Autoritate contractantă
Comuna Tamadau Mare (CUI 3966346)
Furnizor / câștigător
STOICA AND OTHERS S.R.L. (CUI 42312210)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.118 RON
Valoare atribuită
104.118 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104.118 RON

din 104.118 RON estimat