Atribuită Cumpărare directă

1. Corp principal reducator presiune (poz 1.16) = 1 buc 2. Capac protectie = 2 buc Pretul nu contine TVA. valabilitate oferta: 02.03.2021

Număr anunț
DA27453328
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI 13009001)
Furnizor / câștigător
SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.234 RON
Valoare atribuită
10.234 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.234 RON

din 10.234 RON estimat