Atribuită Cumpărare directă

Workstation HP Z440, Intel Xeon 12-Core E5-2680v3 3.3GHz, 32GB DDR4 ECC, + Licenta windows 10 pro Placa video nVidia Quadro K4200 4GB GDDR5 256bit

Număr anunț
DA27347754
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DR.IOAN MIHALYI DE APSA (CUI 27030542)
Furnizor / câștigător
GO GREEN TRADE S.R.L. (CUI 37508947)
Cod CPV
30237134-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.227 RON
Valoare atribuită
3.227 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.227 RON

din 3.227 RON estimat