Atribuită Cumpărare directă

Cazare cu pensiune completa sportivi ( mic dejun, pranz, cina),club sportiv Ciorogarla. 55 persoane x 5 zile = 275 x 125 lei/zi/persoana

Număr anunț
DA27315522
Autoritate contractantă
COMUNA CIOROGARLA (CUI 4532450)
Furnizor / câștigător
NORTH TOURISM CONSULTING SRL (CUI 27698640)
Cod CPV
98341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.375 RON
Valoare atribuită
34.375 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.375 RON

din 34.375 RON estimat