Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie pachet panou de tâmplărie PVC 5 camere, Mun. Adjud, jud. Vrancea: F1-5 buc cu dimensiunea 1980x1380 cm F2-1 buc cu dimensiune 1480x1380 cm F3-3 buc cu dimensiunea 2000x2200 cm F4-8 buc cu dimensiunea 1980x1380 cm F5-6 buc cu dimensiunea 1980x1380 cm F6- 1 buc cu dimensiunea 1980x4100 cm F7-1 buc cu dimensiunea 1530x2470 cm F8- 1 buc cu dimensiunea 1920x2420 cm
- Număr anunț
- DA27357171
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
- Furnizor / câștigător
- EXTRASERV SRL (CUI 23209236)
- Cod CPV
- 44221000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.133 RON
- Valoare atribuită
- 30.133 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.