Atribuită
Cumpărare directă
Tip incastrare Standard Numar usi 2 Tip display Touchscreen Volum net total 471 l Deschidere usa Dreapta Usi reversibile Sistem de racire No Frost Congelator Sistem racire Neo Frost Numar compresoare 1 Culoare Gri DETALII FRIGIDER Volum net frigider 368 l Sistem dezghetare frigider Automat Numar rafturi frigider 4 Numar rafturi usi 1 Compartimente speciale Compartiment legume & fructe Accesorii incluse Suport pentru oua Suport pentru sticle Material rafturi Sticla securizata Dozator apa Da DETALII CONGELATOR buc 1 3350 636.5 Volum net congelator 103 l Sistem dezghetare congelator Automat Numar compartimente 2 Capacitate de inghet / 24h 6 Kg CARACTERISTICI CHEIE Functii Super congelare Super racire EverFresh+ Zero Grade Zone ENERGIE & PERFORMANTA Nivel zgomot 43 dB Eficienta energetica Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D Consum anual energie 397 kWh Autonomie fara curent 15 h DIMENSIUNI Inaltime 193 cm Latime 70 cm Adancime 69 cm
- Număr anunț
- DA27471714
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMAZIALA COTOFENII DIN FATA (CUI 16449961)
- Furnizor / câștigător
- RAZZ EXPERT CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41130474)
- Cod CPV
- 39711110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.350 RON
- Valoare atribuită
- 3.350 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.