Atribuită
Cumpărare directă
Culoare Negru Greutate 4.4 Kg Lungime 622.9 mm Latime 247.7 mm Inaltime 462.5 mm Diagonala 27 inch Tehnologie display VA Tip rezolutie Full HD Rezolutie optima 1920 x 1080 Tip iluminare fundal LED Aspect imagine 16:9 Format ecran Wide Luminozitate 200 cd/m2 Timp de raspuns 4 ms Unghi maxim vizibilitate orizontala/verticala 178 / 178 grade Contrast tipic 3000:1 Contrast dinamic Mega Contrast Numar culori 16.7 milioane Porturi video 1 x VGA 1 x HDMI Porturi audio 1 x Casti Functii speciale Ecran curbat Montare pe perete VESA 75 x 75 mm buc 1 1320 250.8 Tehnologii: Flicker-Free Eye Saver Freesync Continut pachet Cablu alimentare Manual de utilizare Inclinare 1°- 22.0° 2.0° - 22.0°
- Număr anunț
- DA27471778
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMAZIALA COTOFENII DIN FATA (CUI 16449961)
- Furnizor / câștigător
- RAZZ EXPERT CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41130474)
- Cod CPV
- 33195100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.