Atribuită Cumpărare directă

realizarea si montarea instalațiilor de încălzire ( centrala. tevi, radiatoare ) la Dispensarul Uman Conform contract nr. 255 din 02.02.2021

Număr anunț
DA27476503
Autoritate contractantă
Comuna Sacel (Primaria Comunei Sacel) (CUI 3627536)
Furnizor / câștigător
COZÎLTEA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41319156)
Cod CPV
45331100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.569 RON
Valoare atribuită
14.569 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.569 RON

din 14.569 RON estimat