Atribuită Cumpărare directă

MOTORINA. Estimare cantitatea de 350 l pentru luna februarie, in functie de prezenta fizica la scoala a elevilor cantitatea poate fi consumata integral.

Număr anunț
DA27333796
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI (CUI 19133407)
Furnizor / câștigător
YENI ANASTASY SRL (CUI 28968423)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.407 RON
Valoare atribuită
1.407 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.407 RON

din 1.407 RON estimat