Atribuită Cumpărare directă

Servicii de gazduire si intretinere a site-ului web si a bazei de date cu informatii turistice, inclusiv programele informatice aferente "Centru National de Informare Turistica - Oras Topoloveni

Număr anunț
DA27375036
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
PLAST3D KAISHA S.R.L. (CUI 41066797)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.419 RON
Valoare atribuită
1.419 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.419 RON

din 1.419 RON estimat