Atribuită Cumpărare directă

100857424 2050001798763 POLIS BRIOXPS 30MM 10.15M2 0.3045M3 107.56 7 Buc 100865448 5945880020296 DUSUMEA MOL 24X138X3000MM 2.07M282.35 40 Buc 100868573 2000000497280 CUI CONSTRUCTII 4X90 5KG 19.24 1 Buc 100862102 2000001321034 CUI CONSTRUCTII 3.0X80 5KG 19.24 1 Buc 100861574 5990082000034 OSB 3 10MM 2500X1250MM 3.125M2 38.15 12 Buc 100863383 3800225762236 PLACA GIPS HIDRO 12.5X1200X2600MM 26.05 14 Buc 100869506 5999545641647 BANDA AUTOADEZIVA 5CM 90ML 11.34 4 Buc 100867303 3437288910368 GHIDAJ UW 100MM 0.5MM 3M 18.49 20 Buc 100867304 3437282910364 MONTANT CW 100MM 0.5MM 3M 25.21 20 Buc 101068997 5948596016201 SB SAV. TEFLON 25L AM.ANTIMUCEGAI10L 335.29 5 Buc 100625678 3663602953074 TRAFALET VOPSEA ALCHIDICA 180MM 21.85 2 Buc 100579513 3663602951919 PENSULA PLATA 50MM 11.76 2 Buc 100687722 3663602295730 LIVRARE STANDARD MAXIM 30 KM 75.63 1 Buc

Număr anunț
DA27407696
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.647 RON
Valoare atribuită
7.647 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.647 RON

din 7.647 RON estimat