Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia de servicii in cauza se realizeaza pentru prestarile aferente lunii februarie 2021 si consta in: -servicii de consultanta -elaborare masuri optimizare -servicii dezvoltare/actualizare site -servicii gestiune conturi e-mail -mentenanta echipamente de comunicatie tip router/firewall -mentenanta politici de acces la internet, filtrare site-uri -mentenanta politici de protectie IPS/IDS -urmarire aplicare update-uri de securitate -monitorizare functionala firewall -monitorizare echipamente de comunicatie tip core-switch -monitorizare echipamente de comunicatie tip distribution switch -monitorizare conexiuni sedii -monitorizare conexiuni provideri -elaborare rapoarte lunare -mentenanta echipamente back-up
- Număr anunț
- DA27368469
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- ORBU RAZVAN ILIE PERSOANA FIZICA (CUI 33860290)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.400 RON
- Valoare atribuită
- 10.400 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.