Atribuită Cumpărare directă

Comuna Bretea Română dorește achiziționarea serviciilor de consultanță privind derularea procedurii de delegare de gestiune a serviciului de iluminat public, conform document atașat.

Număr anunț
DA27333418
Autoritate contractantă
COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
Furnizor / câștigător
CISIF Centrul de Idei si Solutii Financiare (CUI 38191650)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat