Atribuită Cumpărare directă

2 bucati anvelope 18.4 -30 si 2 bucati anvelope 400/60-15,5

Număr anunț
DA27466082
Autoritate contractantă
COMUNA DANEASA (CUI 5292496)
Furnizor / câștigător
RIDACON TEX SRL (CUI 15880051)
Cod CPV
34352300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.958 RON
Valoare atribuită
5.958 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.958 RON

din 5.958 RON estimat