Atribuită Cumpărare directă

3000 litri combustibil pentru centrala termica GPL-PROPAN Prezenta achizitie in catalogul SEAP reprezenta o comanda ferma

Număr anunț
DA27444175
Autoritate contractantă
Comuna Buturugeni (Consiliul Local Buturugeni) (CUI 5519603)
Furnizor / câștigător
CRISTEF GASS COMPANY SRL (CUI 31821120)
Cod CPV
09133000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat