Atribuită
Cumpărare directă
MASCA FACIALA PROTECTIE FFP3 CU SUPAPA. Protectie > 99.2% Marcaj CE pe fiecare masca. Numele producatorului este trecut pe fiecare masca. EN 149:2001 + A1:2009 Produsele vin insotite de: CE, declaratie de conformitate, TUV, ISO, fisa tehnica Produs EUROPA Comanda minima : 100BUC
- Număr anunț
- DA27434554
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- STARLAB MEDICA S.R.L. (CUI 40382120)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.