Atribuită Cumpărare directă

ANATOMIE PATOLOGICA- ALCOOL ETILIC-REF.4103 ALCOOL ETILIC 96% p.a, complet denaturat, uz nealimentar NUMAR DE REFERINTA: SM160 PRET DE CATALOG: 25,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: L COD SI DENUMIRE CPV: 24322500-2 Alcool (Rev.2) DESCRIERE: ALCOOL ETILIC 96% pentru analiza (uz nealimetar), complet denaturat Forma de prezentare flacon plas... mai departe ALCOOL ETILIC 99.9% Absolut , pentru analiza, complet denaturat. NUMAR DE REFERINTA: SM101 PRET DE CATALOG: 29,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: L COD SI DENUMIRE CPV: 24322220-5 Etanol (Rev.2) DESCRIERE: ALCOOL ETILIC 99.9 % pentru analize ( uz nealimentar ), complet denaturat. Forma de prezentare flaco... mai departe

Număr anunț
DA27463243
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
STARLAB MEDICA S.R.L. (CUI 40382120)
Cod CPV
24322510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat