Atribuită Cumpărare directă

Primaria Orasului Buftea doreste sa achizitioneze 40 buc Registre intrare/iesire,100 file, A4, 1 buc Registru pentru evidenta certificatelor de urbanism 100 file, A4.

Număr anunț
DA27464356
Autoritate contractantă
Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
Furnizor / câștigător
BADEA ŞTEFAN GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 43610681)
Cod CPV
22810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.665 RON
Valoare atribuită
2.665 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.665 RON

din 2.665 RON estimat