Atribuită Cumpărare directă

Inregistrare echipamente si instalatii in registrul de evidenta , intocmire procese verbale de verificare tehnica pentru! pachetul compus din -5 bucati CT in condensatie P=75 Kw -1 bucata CT 32 Kw -1 bucata CT pardoseala 170 Kw

Număr anunț
DA27481364
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PAMFIL SEICARU (CUI 4364454)
Furnizor / câștigător
ZMARANDA L. FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 43484567)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat