Atribuită Cumpărare directă

EDU4SUCCES: Integrarea copiilor cu CES in invatamantul de masa - curs de 90 ore acreditat prin Ordinul MEN nr. 4414/28.05.2020, 22 credite profesionale transferabile. Potrivit legislatiei, personalul didactic, precum si personalul de conducere, de indrumare si control din invatamantul preuniversitar trebuie sa participe periodic la programe de formare continua, astfel incat sa acumuleze, la fiecare interval consecutiv de 5 ani, minimum 90 de credite profesionale transferabile. ATESTAREA FORMARII: Absolvirea cursului se certifica prin emiterea unui atestat de formare continua a personalului didactic. TEMATICA PROGRAMULUI Disciplina 1. CADRUL CONCEPTUAL SI LEGISLATIV DIN PERSPECTIVA EDUCATIEI INCLUZIVE 1.1.Notiuni fundamentale, abordari si concepte de baza 1.2.Legislatia nationala vs. legislatia internationala Disciplina 2. ABORDAREA PSIHOPEDAGOGICA A COPIILOR CU CES 2.1.Caracteristicile dezvoltarii copiilor cu CES 2.2.Elevul cu cerinte educationale speciale. Tipuri de tulburari Disciplina 3. INTEGRAREA COPIILOR CU CES IN INVATAMANTUL DE MASA 3.1.Managementul clasei in context incluziv 3.2.Strategii didactice in contextul educatiei incluzive EDU4SUCCES: Integrarea copiilor cu CES in invatamantul de masa - curs de 90 ore acreditat prin Ordinul MEN nr. 4414/28.05.2020, 22 credite profesionale transferabile. Nume/Prenume: Șlincu Doina-Gabriela

Număr anunț
DA27479895
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.8 SUCEAVA (CUI 18238103)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA CENTRUL NATIONAL DE TRAINING EDUEXPERT (CUI 26578653)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat