Atribuită
Cumpărare directă
Abonament anual Cloud pentru siteme 3G cu 2 useri si 2 utilizatori care cuprinde: a) Abonamentul de date(internet), pe cartela SIM inclusa in dispozitivul de inregistrare; Dispozitivul de inregistrare este proprietatea benefiviarului. b) Accesul la aplicatia/serverul de (Cloud) pentru maxim 2 utilizatori si 2 interfete(dashboard-uri) configurate. c) administrarea si configurarea aplicatiei. d) Suport tehnic de la distanta. mai putin
- Număr anunț
- DA27455752
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC PENTRU GESTIONAREA CAINILOR FARA STAPAN CALARASI (CUI 30150565)
- Furnizor / câștigător
- FLEXTIM INDUSTRY S.R.L. (CUI 42012752)
- Cod CPV
- 79980000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.492 RON
- Valoare atribuită
- 1.492 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.