Atribuită Cumpărare directă

UAT Municipiul Botosani doreste sa achizitioneze: 528 topuri Hartie copiator A4, 80 gr., alba,500 coli/top, 1936 buc Pix albastru, corp mat, de unica folosinta si 968 buc.Textmarker, varf tesit, diverse culori, in conformitate cu anuntul publicitar nr ADV1199492 din 01.03.2021 si oferta depusa de dumneavoastra in SEAP si transmisa la adresa de e-mail a autoritatii contractante, respectiv achizitii@primariabt.ro. Pretul total al produselor este de 6.102,80 lei fara TVA.

Număr anunț
DA27579588
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.103 RON
Valoare atribuită
6.103 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
16.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.103 RON

din 6.103 RON estimat