Atribuită
Cumpărare directă
ENDOLEX COMPLEX X 30CP FILM - 10 cutii, DEXAMETAZONA ROMPHARM 4MG/ML SOL INJ 10FI X 2ML (DEXAMETHASONUM) - 1 cutie, GLUCOZA 5% SOL.PERF 500ML X 10FL STADA - 2 cutii*10 flac.=20 flacoane, GLUCOZA 10% SOL.PERF 500ML X 10FL STADA - 2 cutii*10 flac.= 20 flacoane, CLORURA DE SODIU 0.9% SOL PERF 500ML X 10FL STADA - 2 cutii*10 flac.= 20 flacoane, METOCLOPRAMID 5MG/ML 2ML X 5FI TERAPIA (METOCLOPRAMIDUM) - 2 cutii, PANTOPRAZOL SUN 40MG PULB SOL INJ X 10FL (PANTOPRAZOLUM) - 2 cutii*10 flac.= 20 flacoane, ASPATOFORT X 10FI/10ML TERAPIA - 2 cutii, VITAMINA B1 ZENTIVA 100MG/2ML X 5FI - 2 cutii, VITAMINA B6 ZENTIVA 50MG/2ML X 5FI - 2 cutii, FITOMENADION 10MG/1ML X 5FI TERAPIA (PHYTOMENADIONUM) - 2 cutii. TINE LOC DE COMANDA!
- Număr anunț
- DA27588953
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.099 RON
- Valoare atribuită
- 1.099 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.