Atribuită Cumpărare directă

Pachet medicamente VITAMINA D3 2000 UI X 60CPR LAROPHARM ANXIAR 1MG X 50CP (LORAZEPAMUM) CLEXANE 6000UI ANTI-XA/0.6ML SOL INJ X 10SER CONTROLOC 40MG LIOF PT SOL INJ X 1 FL (PANTOPRAZOLUM) TUSSIN FORTE 20MG X 20CPR EUROPHARM

Număr anunț
DA27606679
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.105 RON
Valoare atribuită
14.105 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.105 RON

din 14.105 RON estimat