Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimentar, pentru elevii și preșcolarii din unităţile de învăţământ din Comuna Asău

Număr anunț
DA34402373
Autoritate contractantă
COMUNA ASAU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ASAU JUD. BACAU) (CUI 4277943)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.180.562 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
03.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.180.562 RON